O firmie.

Autorud

Marka „Autorud” działa już od blisko 20 lat na podkarpackim rynku - od samego początku współpracując z koncernem Volkswagena. Koncesję na sprzedaż i serwis podpisaliśmy dokładnie 13. grudnia 1993 roku, a wraz z dniem 1. stycznia roku 1994 otworzyliśmy nasz pierwszy salon niemieckiej marki w miejscowości Rudnik nad Sanem.


Od samego początku naszym priorytetem było zapewnienie Klientom usług najwyższej jakości - na każdym etapie sprzedaży i późniejszej eksploatacji samochodu. Taki cel można zrealizować tylko w jeden sposób – należy zbudować zespół specjalistów, dla których praca jest czymś więcej aniżeli tylko obowiązkiem. Nam się to udało.

Nasze pierwsze sukcesy przyszły niedługo po otwarciu salonu i... bardzo szybko zwróciły uwagę innych dealerów na niewielkie miasteczko o wikliniarskich tradycjach, które z czasem równie często kojarzone było z wikliną, co z salonem Volkswagena. Naszym największym, do tej pory, sukcesem handlowym było zdobycie 3. miejsca pod względem ilości sprzedanych samochodów w sieci Volkswagen w całej Polsce!

Dynamiczny wzrost sprzedaży samochodów w drugiej połowie lat '90 oraz nowe wymagania importera dotyczące salonów dealerskich spowodowały konieczność zmiany naszej lokalizacji. Biorąc pod uwagę uwarunkowania geograficzne i przebieg głównych węzłów komunikacyjnych w regionie – wybraliśmy na miejsce naszej nowej siedziby Stalową Wole. Projekt zupełnie nowego obiektu powstał w listopadzie 1999, a już w kwietniu 2001 roku nasz nowy salon był już dostępny dla Klientów. Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i wzorowa ergonomia budynku zostały wyróżnione tytułem Mistera Stalowej Woli.

Otwarcie 20. października 2011 kolejnego salonu Volkswagena, tym razem w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej 50E było kolejnym przełomowym momentem w dziejach naszej firmy. Jest to najnowocześniejszy obiekt w tej części Polski, wybudowany od podstaw wg najnowszej koncepcji architektonicznej koncernu. Łączna powierzchnia obiektu przekracza 3500m2.

Kolejnym ważnym punktem w historii było otwarcie przy ul. Lubelskiej 50C w 09.2013 - pierwszego i jak na razie jedynego w Polsce - Terminalu Audi. Swoją speczyficzną architekturą, nowoczesnym designem i faktem, iż jest to marka Premium zdecydowanie wyróżnia się w Rzeszowie.

Najnowszą kartą naszej historii jest nowo powstały od 6 czerwca 2014, Autoryzowany salon SEATA.
W punkcie dealerskim zlokalizowanym przy ul. Podkarpackiej 12A prezentujemy najnowsze modele tej charakterystycznej marki oferując pełen wachlarz usług finansowych, ubezpieczeniowych, itp. Do dyspozycji Klientów przekazane zostało 6 modeli aut testowych oraz auta zastępcze dla serwisu znajdującego się przy ul. Lubelskiej 50E. Dzięki podjęciu współpracy z marką SEAT, te dynamiczne, bezpieczne i nowoczesne samochody, które łączą w sobie pełen emocji design z codzieną funkcjonalnością będą teraz jeszcze bardziej dostępne dla Klientów z Podkarpacia.

Nie przestajemy jednak na tej marce i mamy nadzieje na pomyślny rozwój wydarzeń.

Od dawna mieliśmy w Stolicy Podkarpacia wielu naszych stałych Klientów, postanowiliśmy więc być bliżej nich. Jesteśmy przekonani, że ten ruch pozwoli nam nie tylko na ugruntowanie naszej dotychczasowej pozycji, ale także na zdobycie zaufania kolejnych osób, dla których priorytetem jest jakość i zaufanie.